Opavské Kachny opět vezou z Open poháru České republiky bronz

Softball: Po loňském obrovském úspěchu, kdy náš tým získal bronzovou medaili, se Ema Latková a Anna a Jindřiška Mateřankovy opět zúčastnily Open poháru České softballové asociace v kategorii do 16 let. Turnaj se konal o víkendu 14.-16. června v dalekém Chomutově a naše děvčata se v dresu pražského SaBaTu, za který pravidelně nastupují ve starších kategoriích juniorek a žen, utkala se šesti týmy. Po výsledcích 11:0 Snails Kunovice, 17:2 Kotlářka Praha, 16:0 Sever Brno, 7:0 Beavers Chomutov, 4:10 Joudrs Praha pak v zápase o bronz porazila Cats Brno 3:1 a stejně jako loni přivezla do Opavy cenný kov.

Děkujeme za skvělou reprezentaci našeho oddílu i města. Rádi bychom v našich řadách přivítali další zájemkyně o tento olympijský sport. Zveme na trénink holky ročníku narození 2008 a mladší, které mají zájem se hýbat a nejsou z cukru. Nějaké to kilo navíc vůbec nevadí. Více informaci o našem oddíle naleznete na www.hitopava.cz

You may also like...