Opavské kachny doplňují kádr

Přijď si zahrát fakt dobrej softball – 2. místo v republice!

U13 softball – žákyně
Hledáme dravé holky do party!!!

Družstvo žákyň by rádo přivítalo další hráčky pro tento úžasný olympijský sport.

Jsme výborná parta holek s jádrem tvořeným ročníky 2008 a 2009. Holky, které se neztratí na hřišti v rámci tréninku ani zápasu. Máme nádherné dresy a moc nám to sluší i v našich vycházkových oddílových oděvech. Kamarádíme spolu jak v rámci klubové činnosti, tak i na výjezdech, kdy jezdíme na turnaje po celé ČR i do zahraničí. Trénují nás zkušení a ač přísní a nároční, tak velmi laskaví trenéři. Děláme kromě sportu samotného i atletiku a fitness a dbáme na správné protažení a pěči o tělo.

Softball je ženská verze baseballu a jedná se o herní formu atletiky, kdy se hráčky učí chytat, házet, nadhazovat, kečrovat, odpalovat, skákat ryby, dělat skluzy – všestranný sport s velkými nároky na schopnost se rozhodovat a na logické myšlení. Je to sport pro všechny, jak pro ty rychlé a mrštné, tak pro ty silověji zaměřené. Uplatní se všechny typy postav. Je to dřina, ale jsme díky tomu krásně osvalené a pohyblivé sportovkyně, které se rvou o nejvyšší mety v České republice. V roce 2019 jsme byly v ČR čtvrté, v roce 2020 druhé! A letos bychom rády ještě výš.

Baví Tě kolektivni sporty? Nejsi z cukru? Přijď si to vyzkoušet! Hrajeme fakt dobrý softball a rádi Tě vezmeme do party. Největší zájem máme o ročníky 2008 a 2009, ale nevadí ani o rok starší či mladší holky.

Vybavení pro začátek je zajištěno, s sebou stačí pití a tenisky či kopačky.

Více informací Ti rád poskytne náš trenér Ing. Zdeněk Mateřanka, předseda SK HIT, z.s., Mistr Evropy a ČR, tel.: 777 576 090, zdenek.materanka@gmail.com