baseballový a softballový oddíl


Rozpis tréninků

 

U7 a U8 kategorie - Tball

Pondělí a středa 16:00-17:15


U9 a U10 kategorie - Coachpitch

Pondělí a středa 16:30-18:15


U11 a starší - baseball/softball

Pondělí a středa 17:30-19:15


Mapka sportoviště


Videa z tréninku

Tréninky v tělocvičně

- rozběhání, protažení, posilování s vlastním tělem, rozházení či rozpálení, baseballové a softballové drilly, hra

40 % obecný rozvoj
30 % drilly
30 % hra


Rozpis turnajů

Prohlédněte si rozpis turnajů kategorií U7, U8, U9 a U10   ... rozpis


MŠMT

Sportovní činnost mládeže je spolufinancována z rozpočtu MŠMT.

http://www.msmt.cz

YOUTH CZECH TALENT 2018

V neděli 11. února 2018 se uskutečnila ve městě Hrotovice v okrese Třebíč pro pozvané hráče z celé ČR akce s názvem Youth Czech Talent 2018. Tentokrát dostali pozvánku také desetiletí hráči (roč. 2008). Celkem jich přijelo 13, přičemž náš oddíl SK HIT OPAVA tam měl také své dva zástupce - sourozence Tomáše a Marka Hübschovi.

Pozvánku na letošní ročník přijali také skvělí hráči naší extraligy. Petr Minařík (Draci Brno), který získal za svou stále aktivní kariéru 13 extraligových titulů, ocenění MVP a cenu pro nejlepšího nadhazovače. Dalším hráčem a zároveň trenérem je Jakub Sládek (Kotlářka Praha), jenž svou kariéru obohatil sezónou v japonské profesionální soutěži. Trio uzavírá zkušený vnitřní polař Jakub Hajtmar (Draci Brno), který je zároveň i zkušeným skautem a vyhledávačem talentů.

V brzkých ranních hodinách jsme se vydali na více než dvouhodinovou cestu do Hrotovic, kde nás překvapila krásná sportovní hala, která byla součástí místního hotelu.

Samotná akce začala dopoledne společným tréninkem s 25 žákovskými reprezentanty ( roč. 2006 ). Hráči se pod taktovkou výše jmenovaných trenérů zdokonalovali v technice odpalování míčů, nadhozů a v neposlední řadě také v herním projevu ve vnitřním poli. Po vydatném obědě v hotelové restauraci následoval hodinový zápas, ve kterém trenéři předávali hráčům své zkušenosti a cenné rady pro jejich další rozvoj.

„Jsem přesvědčený o tom, že klub SK HIT OPAVA se snaží o všestranný sportovní rozvoj pod vedením zkušených trenérů a aktivně podporuje nadané děti, které se mohou stejně jako Tomáš i Marek zúčastnit tak prestižní akce jakou byla tato akce v Hrotovicích“, závěrem dodal otec dětí Martin Hübsch Gregořica.

 

...článek na webu ČBA