Zlato z kvalifikace o MČR České softballové asociace do 11 let

Tým SK HIT Opava si ve své poslední prázdninové akci, kvalifikaci na MČR České softbalové asociace v softballu do 11 let, připsal fantastický úspěch. Tým odcestoval do dalekého Sezimova Ústí a utkal se se šesti vynikajícími soupeři o postup na mistrovství ČR. Na turnaji mohly startovat nejúspěšnější týmy základní části celorepublikově organizované soutěže. Turnaj v Sezimově Ústí tak měl 7 účastníků, kdy na MČR postupovaly pouze první tři týmy. Hit se postupně utkal s Podřipským baseballovým klubem 17:4, Snails Kunovice 14:0, Miners Kladno 7:4, Sokolem Hluboká 14:1, domácími Hladovými Hrochy 18:1 a Tempem Praha 7:11. Na turnaji jsme tak po velmi soustředěném výkonu získali první místo a postoupili jsme na mistrovství ČR, které se koná v září Praze. Hit se výhrou na tomto turnaji probojoval do závěrečné části soutěže mezi 12 nejlepších týmů v republice.

Vynikající výkony na pálce předváděl během celého turnaje Dominik Salát, který svůj výkon dokonce okořenil homerunem, odpalem až za oplocení hřiště. Gratulujeme Dominikovi k prvnímu odpalu za plot.

Tento úspěch je zaslouženým oceněním tvrdé práce hráčů a trenérů SK HIT Opava po celý rok. Jejich oddanost a nasazení je vidět ve výsledku, který je teď korunován vítězstvím v turnaji, kdy za sebou nechal mnoho významných a větších klubů České republiky.

Tým koučovali Zdeněk a Saša Mateřankovi a Radek Půda a hráči nastoupili ve složení:  Blaga Kryštof, Baďura Dominik, Cupal Matěj, Hrbáč Lukáš, Chovanec Jakub, Koniorová Viktorie, Mateřanka Rudolf, Půdová Vanda, Salát Dominik, Škývara Vítek a Rippel Maxmilián.

Více fotografií zde…

You may also like...