Kachny urvaly dvě výhry v Ostravě

O víkendu 19.-20. srpna se HIT Opava zúčastnil dalšího kola superligy kadetek na hřišti Arrows v Ostravě. Za slunného počasí se odehrál první zápas proti Kotlářce z Prahy. Po šesti směnách skončil zápas vítězné pro Hit, a to 6:2. Druhý zápas začal ve 14:30, kde Opava hrála proti nejlepšímu týmu superligy Piranhas. Byl to napínavý zápas. Opava se dlouho držela na rozdílu 2 bodů, ale nakonec převážila zkušenost lepšího týmu a bohužel to pro Hit Opava znamenalo konečný výsledek 0:5.

V neděli dopoledne opavské hračky čekal zápas s týmem SaBaT Praha. První polovinu hry Opava vyhrávala 6:2, ale pak přišlo pár chyb v poli a celý zápas se vyrovnal na 6:6. Hráčky Hitu se ovšem vrátily zpět do hry a dokázaly přidat 2 další body. Celý zápas tak skončil 8:6 pro Opavu.

Druhý nedělní zápas byl až poslední tohoto turnaje, proti týmu Joudrs B. Hračky nastoupili do pole odhodlaně, avšak hned ze začátku dostaly 7 bodů. Další směny to už bylo lepší, ale celý zápas dopadl 12:4 pro Joudrs B.

Sice byl celý víkend horký a náročný, ale jsme rádi že jsme si odnesli 2 cenné výhry. Děkujeme všem fanouškům, kteří přišli opavské hračky podpořit.

Autor: Adéla Poledňaková

You may also like...