Nejmladší řádí a září – finálové zápasy kategorie Baseballu do 7 let

Hiťátka opět zářila!!! Našim nejmladším svěřencům se povedlo zakončit sezónu v kategorii do sedmi let krásným zápasem s naším tradičním přátelským rivalem Arrows Ostrava. Hrály se dva zápasy hned za sebou  a náš tým měl od počátku jasnou herní převahu. Od prvních minut se nám dařilo na pálce – míče lítaly i do zadního pole a na metách se běhalo jako o život.  Ani v poli jsme nezůstali pozadu – zahráli jsme několik krásných outů a  dokonce se nám během jedné směny podařilo zahrát dvojout, který se v této kategorii U7 jen tak nevidí!!! Postaral se o něj “nováček” týmu Lukáš Hrbáč a  novou posilou se také stala Simona Baďurová, která svou zápasovou premiéru zvládla naprosto na jedničku. Ačkoliv nám v této kategorii nejde o konečné výsledky, výsledková listina hovořila zcela jasně – 1. místo v této sezóně a krásný pohár putuje do týmu Hit Opava!!!

Hiťátkům, kteří hráli v  této sestavě – Ester Mateřanková, Nina Světlíková, Eliška Hubschová, Alex Bezecná, Simona Baďurová, Jan Chovanec, Jakub Sobotík, Lukáš Hrbáč, na první metě už tradičně vypomáhali starší sourozenci Rudolf Mateřanka a Daniel Světlík – moc gratulujeme !!! Trenérky Alexandra Mateřanková a Veronika Bezecná jsou na svůj tým patřičně hrdé!

Hit Opava stále přibírá nové posily a to od 6 – 15 let, přijďte k nám na trénink každé pondělí a středu od 16. hodin do areálu Hliník a vyzkoušejte si tento olympijský sport s námi. Těšíme se na vás…

You may also like...