Hit U11 převálcoval v prvním zápase Orlovou

Hned první neděli v září se hiťácká U11 rozjela do Orlové otestovat, jak na tom po dlouhé letní pauze tým vlastně je. A byla to jízda! Hned od začátku byla cítit na hřišti velká chuť si konečně zase spolu zahrát. Hiťata ukázkově spolupracovala, poslouchala pokyny trenéra, mety se kradly ve velkém a body přibývaly po každé směně. Také v poli dokázali mladí opavští baseballisté pohotově reagovat, vyautovat co nejvíc soupeřů a zabránit jim dát body. Celý zápas, který trval téměř dvě hodiny, neboť se jednalo již o čtvrtfinále, měli Opavané zcela ve svých rukou a zaslouženě vyhráli 15:3.

Mezi opavskými hráči se blýskli svými výkony oba nadhazovači Rudolf Mateřanka a Matěj Cupal. Jako catcher zazářil Dominik Baďura, který v úvodním zápasu ukázal špičkovou formu a soupeřům nedal příliš mnoho šancí dostat se na další metu. Doufejme, že tak jak to začalo, bude také pokračovat a hiťata budou nabírat další zkušenosti, zážitky a hlavně získávat tolik vytoužené body za dobře odvedenou hru.

Hráče koučovali Zdeněk a Saša Mateřankovi a Radek Půda. Tým nastoupil v sestavě: Baďura Dominik, Blažek Vojtěch, Cupal Matěj, Chovanec Jakub, Hrbáč Lukáš, Koniorová Viktorie, Mateřanka Rudolf, Půdová Vanda, Světlík Daniel, Škrobánek Matěj a Škývara Vítek.

You may also like...