HIT Opava vs. Klasik Frýdek-Místek

Baseball U11

Ve čtvrtek 5. května proběhla pro mladé baseballisty další premiéra. Hiťata hrála první baseballový zápas za kategorii U11, kdy už se začíná hrát ten „opravdový baseball“ se všemi krásami, které tento skvělý sport nabízí.

Poprvé tak byl v roli nadhazovač z řad hráčů, kterého se téměř po celý zápas nebojácně zhostil Matěj Cupal, který svým výkonem tým parádně podržel a vydatně mu pomáhal catcher Kryštof Blaga. Také krádeže met, které jsou v této kategorii novinkou, šly mladým Opavanům hned napoprvé na jedničku a odpaly létaly přes celé hřiště.

Za tuto kategorii letos hrají téměř všichni hráči minimálně o rok mladší, kteří letos reprezentují HIT v kategorii U10, proto je pro opavský tým opravdu výborným výsledkem, že hned při prvním zápase s kvalitním soupeřem byl zápas až do přerušení bouřkou velmi vyrovnaný a body se přelévaly po každé směně. Zápas kvůli nepříznivému počasí nebyl dohrán a skončil tak 10:12 pro tým Klasik, který také na hřišti předváděl parádní baseball a byl moc fajn prvním protivníkem.

HIT rád přijme ještě nějaké nové posily do svých týmů, takže neváhejte a přijďte na některý trénink si tento originální sport, ve kterém musíte zapojit nejen tělo, ale také hlavu, vyzkoušet.

Tým koučovali Zdeněk Mateřanka, Radek Půda a Zuzana Světlíková, jako rozhodčí pískal Jakub Chovanec st. a hráči nastoupili v sestavě: Baďura Dominik, Blaga Kryštof, Blažek Vojtěch, Cupal Matěj, Chovanec Jakub, Koniorová Viktorie, Půdová Vanda, Půda Daniel, Sobotík Jan, Světlík Daniel, Škývara Vítek.

You may also like...