Baseball U10 v Ostravě

Ve čtvrtek 19. května proběhly na ostravském baseballovém hřišti další dva zápasy regionálního přeboru baseballu do 10 let, kdy spolu poměřili síly hráči opavského Hitu a ostravští Arrows. Hiťata jsou zatím v letošní sezóně v této soutěži neporaženi a svou herní převahu potvrdili i tentokrát, když vyhráli 11:5 a 14:2. Nyní čeká tuto skupinu herní pauza, neboť závěrečné zápasy všechny týmy čekají na podzim, kdy sezóna vyvrcholí. Nicméně opavští borci hrají zároveň v jiných soutěžích, takže rozhodně nebudou další týdny zahálet a na podzim snad potvrdí svou formu a odnesou si z této kategorie vítězný pohár.

Kluci a holky z Hitu mezi sebou rádi uvítají nové kamarády, kteří posílí a rozšíří hráčskou základnu, takže hledáte-li pro své dítě nějaký netradiční a zajímavý sport, přijďte na některý z tréninků, jejichž rozpisy naleznete na webových stránkách Hitu.

Kategorii U10 v Ostravě koučovali Zdeněk a Saša Mateřankovi, Radek Půda a Zuzana Světlíková, role rozhodčího se ujal Daniel Půda a hráči nastoupili v tomto složení:  Baďura Dominik, Blaga Kryštof, Blažek Vojtěch, Hudeček Matylda, Koniorová Viktorie, Mateřanka Rudolf, Půdová Vanda, Světlík Daniel, Škrobánek Matěj, Škývara Vítek.

You may also like...