Víkendová dominance opavských mláďat

„Hit jedeeeeee !!!“ Tak zní jeden z pokřiků týmů SK Hit Opava a ten se dne 22. ledna bezpochyby naplnil – vše se tentokrát odehrálo v tělocvičně ve Frýdku – Místku. Ačkoliv to začátkem týdne vypadalo na početnou opavskou sestavu, epidemiologická situace nám vše velmi znepříjemnila. Na turnaj se nakonec mohlo dostavit pouze 8 hráčů, kteří na hřišti už od prvních minut řádili jako lvi. Již v prvním zápase bylo jasné, že Hiťata i přes malý počet nastoupila ve velmi silné sestavě a že se budou rvát o každý bod.

Prvním soupeřem, se kterým si Opava hravě poradila, byl Arrows Ostrava, který nás čekal i v následujících dvou zápasech, ale tentokrát v jiné sestavě. To nám ovšem nebránilo naprosto v ničem!!! Hit Opava pálil jako o život, sprintoval přes mety a sbíral své cenné body. Radost ze hry tak byla cítit ze všech stran – na lavičce hráčů, z úst trenérů i z divácké tribuny, která hnala naše Hiťata kupředu. I v obraně jsme byli plni energie, bili jsme se o každý míč a soupeřům jsme nedarovali žádné body zadarmo.

Ačkoliv nás čekaly 4 zápasy za sebou, únava nešla na našem týmu vůbec vidět. S velkým napětím jsme proto všichni čekali, jak dopadne poslední zápas, ve kterém proti nám stál domácí tým Klasik Frýdek-Místek. I ten měl na tribuně značnou podporu svých domácích fanoušků, ale naše hráče nezastavilo ten den vůbec nic. I poslední zápas vyhráli s naprostým přehledem, radostí v očích a chutí do dalších zimních zápasů. Trenéři Zdeněk Mateřanka a Radek Půda tak mohli být právem na své svěřence velmi pyšní. Hit Opava nastoupil v této sestavě – Matěj Cupal, Viktorie Koniorová, Rudolf Mateřanka, Daniel Světlík, Vanda Půdová, Jakub Chovanec, Mathias Kolář a Dominik Baďura.

You may also like...