Naše malá Hiťátka opět zářila!!!

Tentokrát 9.1.2022 a to na půdě haly v Orlové, kde se naše nejmenší naděje již od 8.hodiny ranní rozcvičovaly na své dva další důležité zápasy. Prvním soupeřem nám byl domácí tým Snails Orlová, který ačkoliv od pohledu vypadal jako zkušenější tým, na hřišti jsme mu moc šancí se ukázat nedali. Náš tým pálil ze stativu jako divý a na mety dobíhal v plné rychlosti. Stejně tak se nám dařilo i v obraně, kde opět zafungovala spolupráce zkušených sourozeneckých dvojic v poli.

Po vítězném pokřiku a pár minut pauzy nás čekal náš stálý přátelský “rival” – Arrows Ostrava. I proti nim se našim Hiťátkům velmi dařilo a radost ze hry byla opravdu veliká. V této kategorii nejde o vítězné body, ale především o nadšení ze hry a cenné zkušenosti, což se nám opět povedlo. Trenérky Saša Mateřanková, Zuzana Světlíková a Veronika Bezecná tak byly opět na své nejmenší svěřence patřičně hrdé.

Hit Opava v kategorii Zajíci hrál ve složení Ester Mateřanková, Nina Světlíková, Ondřej Böhm, Eliška Hübschová, Jan Chovanec, Alexandra Bezecná, Matěj Matýsek a ze starších pak pomáhali Rudolf Mateřanka, Daniel Světlík a první zápas také Kuba Chovanec.

You may also like...