U7 – První turnaj zimní sezony

19. prosinec byl pro naše nejmenší Hiťátka velkým dnem.  Kategorie U-7 se totiž zúčastnila 1. turnaje letošní zimní sezóny a nutno dodat, že pro řadu z nich to byl vůbec 1. turnaj v životě.  Našimi soupeři v tento předvánoční čas byly týmy Snails Orlová a Arrows Ostrava a hrálo se v krásném prostředí Ozdravného centra Ještěrka v Ostravě. 

Naše Hiťátka od začátku pálila jako o závod, míčky lítaly na všechny strany, rychle se běhalo  a našim nejmenším nadějím se několikrát podařilo doběhnout na domácí metu. A radost byla opravdu veliká! 

Dařilo se nám také v obraně, velmi nám pomohla souhra dvou sourozeneckých dvojic, která čerpala ze zkušeností starších bratrů hlídajících 1.metu  a přispěla tak k řadě důležitých outů. V této kategorii nám ale nejde o body, ale především o radost ze hry, o týmovou spolupráci a o nové zkušenosti. A to se našemu týmu Hit Opava zcela jistě povedlo! 

Obě trenérky Saša Mateřanková a Zuzana Světlíková tak odcházely s úsměvem na rtech a s chutí do dalších turnajů, které na jejich malé svěřence čekají hned počátkem nového roku. Tým našich nejmenších hrál ve složení Ester Mateřanková, Nina Světlíková, Ondřej Böhm, Eliška Hübschová, Matěj Matýsek, Alex Bezecná a ze starších hráčů jim pomáhali Rudolf Mateřanka a Daniel Světlík.

You may also like...