Soutěž v hodu do dálky – Házej jako Bára 2021

SK HIT Opava, věnující se sportu dětí se zaměřením na olympijské pálkovací sporty – baseball (muži) a softball (ženy) pořádá s podporou Magistrátu města Opavy a České baseballové asociace soutěž v hodu do dálky pro děti. Akce je určena pro holky a kluky opavského okresu, narozené v roce 2008 až 2015.

Soutěž bude probíhat dvoukolově. První kolo soutěže proběhne individuálně, bude se jednat o jakýsi rozstřel, kdy si děti hodí libovolný počet pokusů tenisovým míčkem a na stránkách http://www.hitopava.cz/soutez-v-hodu-do-dalky/ svůj nejlepší výsledek zaznamenají. Uzávěrka prvního kola je 15. května 2021. Nejlepších 20 dětí v ročníku postupuje do okresního finále. To bude organizováno na našem hřišti v Opavě po uvolnění vládních omezení spojených s Covid-19.

Pro všechny postupující do finále máme připraveny ceny. Pro nejlepších trojici každého ročníku medaile, diplomy a ceny v hodnotě 1 500 Kč. V minulosti, kdy jsme soutěž pořádali pouze na našem hřišti, jsme mohli akci nabídnout maximálně pěti školám a dvaceti dětem na školu. Aspoň Sějakou výhodu Covid-19 přináší a to, že akci můžeme nabídnout plošně všem dětem v okrese Opava.

Těšíme se na vaše dlouhé hody!

Informace o našem spolku a aktivitách, které vykonáváme naleznete na www.hitopava.cz

You may also like...