U9 znovu řádili!

Poslední květnovou sobotu se svého prvního turnaje, po nečekaně dlouhé pauze, dočkali i hráči kategorie U9. Hrálo se na krásném hřišti ve Frýdku Místku, kde se sešly týmy domácího Klasiku, ostravských Arrows a našeho Hitu. Opavští pionýři oblíbeného amerického sportu se neohroženě vrhli do boje nejprve s domácími. Na pálce se jednalo o souboj velmi vyrovnaný, neboť malí Opavané pálili jako vždy výborně, v poli však dostal Klasik nějaký ten bod navíc. V podobném duchu se nesl i druhý zápas s Ostravou, kdy naše hráče v průběhu hry nad hlavami překvapily dvě krásné ary, které se mihly nad hřištěm stejně svižně, jako právě odpálené míče opavského celku.

Celé dopoledne probíhalo ve velmi příjemné a přátelské atmosféře, kdy bylo na všech týmových trenérech vidět, že to, o co tu jde nejvíc, je budování dobrého vztahu dětí k pohybu a zdravému životnímu stylu.

Náš opavský tým jako vždy koučovali Zdeněk a Saša Mateřankovi se svými dvěma staršími dcerami Aničkou a Jindřiškou. Na hřišti pak úřadovali: Blaga Kryštof, Cupal Matěj, Krejčí Marek, Kubová Ema, Mateřanka Rudolf, Chovanec Jakub, Rozsíval Mikuláš, Světlík Daniel, Šebestová Anna a Škývara Vítek. A co říct na závěr? To, že na trenérovu závěrečnou otázku, zda si zápasy děti užily, odpověděli všichni kladně a prožitý zážitek a radost ze hry z nich přímo čišela.

Fotogalerii z víkendu si můžete prohlédnout zde…

You may also like...